MAFSAD

Survey Anket

Sitemizi Nasıl Buldunuz ?

Sonuçlar
6.ULUSLARARASI MALATYA FOTOKAMPI SELAMLARKEN...
Etkinlik Başlığı: 6.ULUSLARARASI MALATYA FOTOKAMPI SELAMLARKEN...

Etkinlik Tarihi: 2021-08-26

Açıklama

6.Uluslararası Malatya Fotokampı Selamlarken…

Herkese merhaba.
Değerli dostlar, her yıl yaz aylarında düzenlediğimiz Fotokampımızı geçen yıl salgın nedeniyle gerçekleştirememiştik. Bu yıl da salgının seyri nedeniyle Fotokamp için uygun zamanı kollamayı bekledik. Aşılamanın hızlanması da bizi ümitlendirince Ağustos sonunda Fotokampı yapma kararı aldık.
6.Uluslararası Malatya Fotokampı bu yıl 26-29 Ağustos 2021 tarihlerinde, Malatya’nın Arapgir ilçesinde bulunan Kayaarası Kanyonunda gerçekleştireceğiz.
Arapgir Belediyemiz ile ortak yürüttüğümüz ve birçok kurum/kişi/firma/STK’nın desteklediği Fotokamp sayesinde fotoğraf tutkunlarını bir araya getirerek, onların tanışmalarını, bilgi alışverişinde bulunmalarını ve Yukarı Fırat Havzasında bulunan Arapgir, Arguvan, Kemaliye, Ağın, Keban ve Divriği ilçelerimizin tarihi ve doğal güzelliklerine yönelik fotoğraf üretmelerini sağlamayı amaçlamaktayız.
Birçok keyifli etkinlik bizleri bekliyor. Fotoğraf atölyeleri, fotoğraf eğitimleri, portfolyo değerlendirmeleri, fotoğraf sergileri, fotoğraf gezileri, engelsiz fotoğraf atölyesi, Z Kuşağı fotoğraf atölyesi, belgesel film atölyesi, fotoğrafa ve sinemaya ilişkin stant ve tanıtım faaliyetleri, kanyon yürüyüşleri, çeşitli sanatsal-sportif faaliyetler ve müzik dinletileri  gibi aktiviteler yapacağız.

Geçmiş yıllardan farklı olarak bu yıl Fotokampı ücretli olarak düzenleyeceğiz.

Fotokampa ilişkin detaylı bilgileri  önümüzdeki günlerde paylaşacağız.


         Yılmaz KONUK
Fotokamp Genel Koordinatörü